UBYTOVANIE V KÚPEĽOCH ČÍŽ

Liečebný dom RIMAVA ***

Návštevníci Liečebného domu Rimava sa môžu ubytovať v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, taktiež aj v jedno a dvojlôžkových apartmánoch. V podkroví Liečebného domu Rimava sa nachádza 7 apartmánov. Nachádza sa tu aj kúpeľná reštaurácia, kaderníctvo, detská herňa v budove Balneoterapie a v blízkosti hotela sa nachádza aj vodný svet.

Liečebný dom NEPTÚN

Liečebný dom Neptún sa nachádza v blízkosti liečivého prameňa „Hygiea“ . Návštevníci sa môžu ubytovať v 2 dvojlôžkových apartmánoch a v štyroch 2 – posteľových izbách. V suteréne Liečebného domu Neptún sa nachádza saunový svet. Strava a procedúry sú poskytované v Liečebnom dome Rimava.

Liečebný dom MÁRIA

Liečebný dom Mária sa nachádza v historickej časti kúpeľov. Kapacita Liečebného domu Mária je 37 lôžok. Poskytuje  1 dvojlôžkový apartmán a jedno a dvojposteľové izby. Na prízemí a poschodí sa nachádzajú spoločenské priestory. V približne 300 metrov vzdialenom Liečebnom dome Rimava je poskytovaná strava a procedúry.

Liečebný dom THEMIS

V kúpeľoch Číž je poskytované ubytovanie aj v netradičnom liečebnom dome Themis, ktorý je postavený vo forme rodinného domu. K dispozícii je aj záhrada. Pozostáva z kuchyne, obývacej izby, kúpeľne, a na poschodí sa nachádzajú 3 dvojlôžkové izby.

Liečebný dom SLANÁ

Liečebný dom Slaná je situovaný v historickej časti kúpeľov. Návštevníci sa môžu ubytovať v 1 dvojlôžkovom apartmáne, v 6 dvojlôžkových a v 8 jednolôžkových izbách.Celková kapacita LD Slaná je 22 lôžok. Strava a procedúry sú poskytované v LD Rimava.

Liečebný dom MILAN

Liečebný dom Milan je špeciálne upravený pre deti. Jeho kapacita je 58 lôžok a spojovacou chodbou je prepojený s budovou Balneoterapie a LD Rimava.

Liečebný dom MARGITA

LD Margita je vhodný pre turistické ubytovanie. Kapacita Liečebného domu Margita je 20 lôžok.  Sociálne zariadenia sú spoločné a nachádzajú sa na chodbe.

Fotogaléria